قیمت پارتیشن-اریک پارتیشن -نصب انواع پارتیشن های تکجداره و دوجداره با قیمتی مناسب

قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن

امروزه طراحان بسیاری در سرتاسر کره زمین پارتیشن هایی به جنس و طرح و نقش های متفاوت در بازار عرضه می کنند که بسته به فاکتور هایی که گفته شد با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شود . طراحان برای انواع ساختمان ها و مکان ها پارتیشن های مختص خود را طراحی می کنند که در هر مورد قیمت پارتیشن متفاوت خواهد بود. به طور مثال امروزه می توان در بازار پارتیشن های خانگی و اداری را با قیمت مناسب تهیه کرد.

نوع دیگر، پارتیشن های فانتزی هستند که این پارتیشن ها نیز بسته به جنس و نوعشان دادرای قیمت های متفاوتی می باشند . البته این نکته هم مهم است که پارتیشن های فانتزی به عنوان یک عنصر مهم دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد .

در قیمت پارتیشن عوامل دیگری مانند میزان دوام و متریال پارتیشن تاثیر دارد .

همانطور که می دانیم یک اصل وجود دارد و آن هم این است که قیمت گران هر کالایی دلیل بر کیفیت کالا نیست بنابراین نمی توان به طور قطع گفت چون این پارتیشن گران تر از سایرین است پس در نتیجه از لحاظ کیفیت هم بهتر است . حالا این سوال وجود دارد که چگونه می توان یک پارتیشن با کیفیت و مرغوبیت بالا و قیمت مناسب تهیه کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که شما باید در انتخاب پارتیشن به متخصصان مجرب و کاربلدی همچون متخصصان اریک پارتیشن مراجعه کنید تا به هدف خود برسید . از طرفی گروه اریک پارتیشن کادری مجرب داشته و با خدمات رسانی مطمئن به شما موجب رضایت شما خواهند شد .

پارتیشن

قیمت پارتیشن نسبت به سایر تقسیم کننده ها و جداکننده ها مقرون به صرفه است!

باید بگویم پارتیشن از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر تقسیم کننده ها مانند دیوار بسیار مقرون به صرفه است . ما برای ساخت دوار به مصالح مختلفی از قبیل گچ ، سیمان ، ماسه ، آجر ، بلوک و … نیاز داریم اما برای پارتیشن بندی به هیچ یک از این مواد نیازی نیست . اما فقط این نیست با پارتیشن بندی می توان در بهینه سازی فضا گامی بزرگ برداشت . علاوه بر آن اگر باز هم بخواهیم پارتیشن را با دیوار و … مقایسه کنیم باید بگویم پارتیشن قابلیت جابجایی دارد اما دیوار چنین قابلیتی ندارد . با پارتیشن در وقت و هزینه های خود بسیار صرفه جویی خواهید کرد و فضایی باز و روحبخش تر خواهید داشت .

نتیجه اینکه قیمت پارتیشن نسبت سایر جداکننده ها بسیار مقرون به صرفه تر است.

قیمت پارتیشن در مدل های گوناگون

قیمت پارتیشن عمدتا با توجه به متراژ و جنس مواد به کاررفته و ابعاد و متراژ مورد استفاده تعیین می شود . مسلماوقتی در مکانی با متراژ زیاد و ابعاد بالا از پارتیشن بندی استفاده می شود کمی هزینه اش بالاتر خواهد بود اما در این میان نباید قیمت های استسنایی اریک پارتیشن را نادیده گرفت .

پارتیشن هایی که متراژ بالایی دارند دارای قیمت بالایی هستند زیرا مواد مصرفی شان بیشتر بوده است .

قیمت پارتیشن ها با کاربرد های مختلف متفاوت است به عنوان مثال پارتیشن های فانتزی که در زمینه های دکوراسیون بیشتر استفاده می شود و یا پارتیشن های حرفه ای برای مکان های اداری و … بامتراژ های بالا و ابعاد بزرگتر قیمت های متفاوتی دارند . اما به طور کلی می توان گفت پارتیشن ها در هر طرح و نقشی که باشند بازهم نسبت به سایر جداکننده ها و تقسیم کننده ها قیمت مناسبی دارند و به صرفه تر هستند .

عمدتا پارتیشن هایی که در محیط های اداری و شرکت ها مود استفاده می شود از نوع چوب ، ام دی اف ، شیشه است و مواد مورد استفاده در ساخت آنها تعیین کننده قیمت آنها می باشد .

پارتیشن

پارتیشن های پرکاربرد با قیمت های متنوع

پارتیشن های متحرک که قابلیت جابه جایی دارند پر کاربردترین پارتیشن در مکان های خصوصی و غیرخصوصی هستند و ویژگی متحرک بودن آنها سبب می شود تا در هر زمان که بخواهیم نسبت به تغییر دکوراسیون اقدامات مورد نظر را انجام دهیم . قیمت پارتیشن های متحرک نیز براساس فاکتور هایی مانند متراژ ، ابعاد ، مواد به کار گرفته شده و … تعیین می شود .

پارتیشن های مورد استفاده در خانه ها بیشتر از نوع شیشه ای است که شیشه های سکوریت جزء مهمی از آن را تشکیل می دهند . البته در ساخت پارتیشن شیشه ای از انواع شیشه های مات و شفاف  نیز استفاده می شود . و قیمت آنها نیز بستگی به مواد به کار رفته در ساختشان ، متراژ ، ابعاد و … تعیین می شود .

پارتیشن دیگری که در محیط های اداری کاربرد بیشتری دارد پارتیشن های ام دی اف است که در نمایندگی های مختلف با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد .

پارتیشن ها با تمام تفاوت هایی که دارند دارای وجوه مشترکی نیز هستند که از جماه آنها می توان به : رنگ طرح های انتخابی ، امکان مونتاژ و دمونتاژ کردن ، امکان نصب و جابه جایی بدون آسیب رسیدن به کف ، ایجاد یک محیط شیک ومدرن می توان اشاره کرد .

مقاله پیشنهادی :آشنایی با پارتیشن تکجداره

مهم ترین کاربرد پارتیشن ها

به عنوان مهم ترین کاربرد پارتیشن ها می توان به جداسازی موقت ، قابلیت جا به جایی و بهینه سازی در فضا و ایجاد محیطی آرام و روحبخش و مدرن وشیک اشاره کرد. اما اینها تنها بخش کوچکی از مزایای پارتیشن می باشد.با توجه به مزایای بی شمار و کاربرد های گسترده، قیمت پارتیشن بسیار مقرون به صرفه تر از سایر محصولات است. با پارتیشن بندی می توان در وقت و هزینه صرفه جویی کرد و در کوتاه ترین زمان خانه و کاشانه خود را به یک محیط شیک و امروزی تبدیل کرد . و باید بگویم که در همین راستا متخصصان اریک پارتیشن لحظه به لحظه هم گام و همراه شما هستند و شما را در رسیدن به آنچه که انتظارش را دارید یاری خواهند کرد .

 

نویسنده: مدیر سایت
دسته: مقالات
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
به اشتراک بگذارید: B D C V